NZOZ Twoje Zdrowie

Nasze poradnie

Dermatologiczna

 • dermatologdr n. med. Agata Filipowska-Grońska
  Specjalista dermatolog wenerolog
  Starszy Asystent Kliniki i Alergologii w Zabrzu

  piątki od 9.00

  Pani Doktor Filipowska-Grońska dzięki swojej wieloletniej pracy w klinice ma duże doświadczenie w leczeniu atopowego zapalenia skóry u dzieci. Prowadziła w tym kierunku badania naukowe, które opisała w swojej pracy doktorskiej. W ostatnim czasie prowadzi kwalifikację do leczenia biologicznego łuszczycy. Dzięki swojej pracy w Klinice Dermatologii, ma możliwości wdrożenia leczenia, które dostępne jest tylko w formie programów lekowych.

  Pani Doktor zajmuje się również leczeniem łysienia, różnego rodzaju blizn i zmian skórnych osoczem bogatopłytkowym.
  Osocze pozyskiwane jest z naszej krwi przy pomocy specjalnych probówek i procesu wirowania. Cena zabiegu jest taka sama, jak w ortopedii. Jeden zabieg z wykorzystaniem 1 probówki 450 zł.
  Seria 3 zabiegów 1200 zł.

  Pani Doktor w trakcie wizyty usuwa również zmiany skórne metodą wymrażania i elektrokoagulacji. Zmiany, które kwalifikują się do takich zabiegów, to przede wszystkim brodawki i włókniaki.

  Koszt zabiegów dostępny w cenniku.

 • lek. Celina Galera-Cebo
  cebo
  Specjalista dermatolog-wenerolog
  przyjmuje we wtorki od 10.00 do 15:00


  Pani Doktor specjalizuje się w rozpoznawaniu i leczeniu nowotworów skóry. Prowadzi wiele akcji wczesnego wykrywania nowotworów skóry, w tym czerniaków.

W trakcie wizyty, u wszystkich lekarzy, można wykonać dermatoskopię.
Doktor Filipowska-Grońska wykonuje również zabiegi krio- i elektrochirurgiczne. Zabiegi te jednak muszą być wcześniej zaplanowane podczas wizyty lekarskiej. Pacjent w trakcie takiej wizyty jest informowany o przebiegu zabiegu i planowany jest również czas, jaki jest niezbędny do jego wykonania.
W poradni przyjmowane są dzieci od urodzenia.